Albania Top Sites for News And Media

  Yahoo!

  A major internet portal and service provider offering search results, customizable content, chatrooms, free e-mail, clubs, and pager.

  yahoo.com

  Gazeta Express

  Gazeta Express, is a Kosovo newspaper published in Pristina by MediaWorks, a new media company founded in 2005 by a group of senior editors and journalists. Professionalism of Express was noted abroad as well - during the first year of publishing global m

  gazetaexpress.com

  MSN

  Portal for shopping, news and money, e-mail, search, and chat.

  msn.com

  BalkanWeb

  Balkanweb, is the first interactive site about balkan region. The most clicked web in Albania. BalkanWeb, që nga krijimi i saj në shkurt të vitit 2000, është faqja kryesore e lajmeve për Shqipërinë, e cila i përcjell lajmet me foto dhe video në

  balkanweb.com

  Koha Ditore

  Artikuj të ndryshëm lidhur me politikën Shqiptare e të ndryshme.

  koha.net

  Gazeta Panorama ONLINE

  Gazeta Panorama online. Botim i Panorama Group ► Gazeta më e madhe në Shqipëri! ► www.panorama.com.al për lajmet e fundit në çdo kohë. E Përditshme e Pavarur. Gazeta Panorama është gazetë e përditshme në gjuhën shqipe, botohet në Tiran

  panorama.com.al

  Shqiptarja.com

  Shqiptarja.com është website më profesional dhe i pavarur me lajme nga Shqipëria dhe Ballkani. Në mënyrë të shpejtë dhe të verifikuar me disa burime ju do të gjeni lajme nga politika e vendit dhe e rajonit, informacione ekonomike, dokumente dhe

  shqiptarja.com

  NOA.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve

  NOA.al is the leading Albanian online media providing news in Albania, Kosovo, Macedonia, Montenegro and Preshevë Valley. NOA founded in 2007 by a group of senior editors and journalists. Professionalism of NOA.al was noted abroad as well...

  noa.al

  Albeu.com - Portali i të gjithë shqiptarëve!

  Albeu.com është portal i pavarur, i themeluar në korrik të vitit 2003. Portali Albeu është portali i parë shqiptar, i cili që në Maj të vitit 2004 ka filluar me publikimin e lajmeve të fundit në kohë reale, duke luajtur kështu rolin e frymë

  albeu.com

  Bota Sot

  Gazetë e përditshme shqiptare. Albanian Daily Newspaper.

  botasot.info

  Indeksonline

  Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët - Indekso

  indeksonline.net

  Zeri

  ...

  zeri.info

  Gazeta Dita

  E përditshmja e vetme analitike në Shqipëri

  gazetadita.al

  Gazeta Mapo

  “Mapo” është prezantuar para shtatë vitesh nëpërmjet revistës javore dhe në 2010-ën u zgjatua në një gazetë të përditshme, ndërkohë që një vit më pas, nën të njëjtin botues, u shtuan edhe revistat mujore “Madame Mapo” dhe “M

  mapo.al

  TV KLAN

  Mblidhet në Bulqizë Task-Forca për sektorin minerar

  tvklan.al

  KlanKosova

  KlanKosova, Lajme, Video, Aktualitete. Informohu i pari per lajme. Jemi nje!

  klankosova.tv

  CNET.com

  Reviews, news, and prices on tech products, as well as free downloads and newsletters.

  cnet.com

  Shqiperia.com

  Portal shqiptar me informacione dhe sherbime te plota per komunitetin shqiptar!

  shqiperia.com

  GSM Arena

  Resource for GSM handset information, includes product reviews, opinions, forums, manuals, and ringtones.

  gsmarena.com

  The Daily Mail

  National tabloid offers news, sport, entertainment, and horoscopes.

  dailymail.co.uk

  AccuWeather

  Features radar and satellite images and 5-day forecasts for United States locations.

  accuweather.com

  Radio Televizioni i Kosovës

  Radiotelevizioni i Kosovës (RTK) është shërbim publik i transmetimit, që ofron shërbimet e veta në fushën e transmetimit radioteleviziv dhe veprimtari të tjera.

  rtklive.com

  Bbc

  Breaking news, sport, TV, radio and a whole lot more. The BBC informs, educates and entertains - wherever you are, whatever your age.

  bbc.com

  Blic

  Blic online - najnovije vesti, vesti iz Srbije, sporta, zabave, politike, ekonomije

  blic.rs

  Weather2Umbrella - Free Weather Forecast

  World Weather Forecast. UK Weather. Weersverwachting Nederland. Europe Weather. Japan Weather. USA Weather. ETA, NMM and GFS Weather Prediction Data - FREE ANDROID APP

  weather2umbrella.com

  Buzzfeed.com

  And when you read BuzzFeed, you’ll always know the movies, music, and products that are on the rise and worth your time. You can join the fun by reading the latest at BuzzFeed.com, subscribing via RSS or email , adding the BuzzFeed widget to your site,

  buzzfeed.com

  XE.com

  The world's most popular currency site. Free currency rates and tools, as well as money transfers and commercial currency data.

  xe.com

  Telegraph.co.uk

  International online news from the United Kingdom paper.

  telegraph.co.uk